صنم قلی زاده: مازیار فلاحی خواننده بنام موسیقی پاپ کشورمان این روز*ها مشغول تدارک تور کنسرت*هایش با عنوان «عاشقانه*ها را پایانی نیست» در شهر تهران و چند کشور اروپایی است.


فلاحی در ابتدا و طی تاریخ ۶ شهریورماه در شهر بوشهر (سالن سینما بهمن) به روی صحنه می*رود و سپس ۲۶ شهریورماه (دو سانس) در سالن میلاد نمایشگاه بین*المللی شهر تهران به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.


مهرماه نیز فلاحی به اروپا سفر می*کند و در شهرهایی از آلمان، سوئد و انگلستان به دیدار دوستدارانش خواهد رفت، طی برنامه ریزی*های انجام شده، این خواننده پاپ ابتدا طی تاریخ سوم مهرماه (۲۵ سپتامبر) در شهر مالموی سوئد به روی صحنه می*رود و چهارم مهرماه (۲۶ سپتامبر) شهر کلن آلمان میزبان فلاحی و گروه وی است، پس از این کنسرت فلاحی دوباره به سوئد بازخواهد گشت و پنجم مهرماه (۲۷ سپتامبر) در استکهلم با هوادارانش دیدار می*کند. مازیار فلاحی پس از حدود دو هفته استراحت، طی تاریخ ۱۷ مهر (۹ اکتبر) در فرانکفورت آلمان و ۱۸ مهرماه (۱۰ اکتبر) در شهر لندن به اجرای برنامه می*پردازد، شهر منچس*تر نیز أر ۱۹ مهرماه (۱۱ اکتبر) آخرین شهری خواهد بود که در این تور کنسرت*ها، فلاحی در آن به روی صحنه می*رود.


شایان ذکر است که طی هفته*های آتی مازیار فلاحی تک اهنگ*هایی را منتشر و در دسترس مخاطبین قرار خواهد داد.
منبع: موسیقی ایرانیان